Sohbetde.Org

Mobil Sohbet, Yeni Arkadaslar , Eglenceli Oyunlar
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

SOHBET SİTESİ KURALLARI | Mobil Sohbet, Chat, Sohbet Odaları, Sohbet Sitesi


SOHBET SİTESİ KURALLARI

SOHBET KURALLARIMIZ

1 – Sitemizde  fikir ve düşüncelere karşılıklı saygı esastır. Eleştiriler, yorumlar, münazaralar ve tartışmalar tabii ki yapılacaktır. Bununla birlikte konuşma esnasında KARAKTERE VE KİŞİLİĞE YÖNELİK SALDIRILAR KESİNLİKLE KABUL EDİLEMEZ. Sohbet  dahilinde  yazilanlardan yazan kişi sorumludur. Site yöneticileri sorumlu tutulamaz.

2 – Genel ahlak kurallarına uygun olmayan, rahatsız edici, hakaret ya da renci de edici yorumlar yapılamaz. Küfür etmek ve yorumlarda uygunsuz içerik kullanmak yasaktır. Herhangi bir dilde küfür ve/veya uygunsuz içerik barındıran yorumlar silinecek, yazan kişi de ikaz edilmeksizin kanaldan uzaklaştırılacaktır. (Küfür kısaltmaları da aynı şekilde dikkate alınacaktır. )

3 – SOHBET sitemiz üzerinden siyasi paylaşımlar, devlet kurumları ya da üçüncü şahıslar hakkında yorumlar ve paylaşımlar yapılması engellenmektedir.

4 – Sitemiz üzerinde şiddet, cinsellik, pornografi vb. olumsuz unsurlar içeren paylaşımlar yapılamaz

5 – Herhangi bir üyeyi yorum suretiyle rahatsız etmek (dalga geçmek, bilmediği için küçük düşürmek, gururunu kırmak), özelden rahatsız etmek ve odanın huzurunu bozmak yasaktır. Üye bu ihlali yaparsa kesin olarak uzaklaştırılır.

6 – Kendinize veya bir başkasına ait bir sitenin, kanalın, sayfanın veya grubun reklamını yapmak, bunlarla ilgili yorumlar yazmak yasaktır. Reklam yapan kullanıcılar kanaldan uzaklaştırılacaktır. Link ve Video ile yapılan paylaşımlar ön onayda, yöneticilerimizin kararları ile yayınlanacaktır.

7 – Kanalımızda  kişisel paylaşımlara yer verilmemektedir. Kendiniz ya da bir başkasının içinde bulunduğu içerikleri paylaşmamızla ilgili taleplerde bulunmayınız

8 – Başka site, oda, sunucu, sayfa veya kişiler ile ilgili seviyesiz, saygısız yorumlar yazmak ve onları karalamak yasaktır. Yasağa uymayan  kullanıcılar uyarılacak, art niyet halinde kanaldan uzaklaştırılacaktır.

9 – Sohbet genelinde konuyla ilgisiz yorum yapan, art niyet iceren cumleler kullanan kullanıcılar uyarılacaktir.

10- Provakasyon yapmak isteyen kişiler yada  kanalı hınca, kine, nefrete sürükleyecek paylaşımlar ve yorumlar yapmak kanaldan  uzaklaştırılma sebebidir.

11- Sitemiz ana yönetim ilkesi bu esas ilkeler olup sitede hiç bir üye VE YÖNETİCİ bu ilkelerin üstünde değildir.  yönetici sadece bu kuralların ADALETLİ bir şekilde uygulamak için emek vermektedir. Kurallar DOGMA değildir. Duruma ve şartlara göre değişebilir.

KANAL üyesi olan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.


Yazar: BuLuT

Görüntüleme: 2563 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 27 Mart 2021

Cevap bırakın

%d blogcu bunu beğendi: