Sohbetde.Org

Mobil Sohbet, Yeni Arkadaslar , Eglenceli Oyunlar
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Sohbet Siteleri | Mobil Sohbet, Chat, Sohbet Odaları, Sohbet SitesiSohbet Siteleri


Sohbet Siteleri

 

Merhaba Sohbetsever Arkadaşlar..

Sohbet siteleri sizce ne için var? Sorusu ile sizlerle birlikteyiz. Çok eski zamanlardan beri süregelen konuşma eylemi belli bir süreden sonra etrafımızda tanıdığımız insanlardan ziyade başka kişilerle de konuşma isteğini getirmektedir. Her zaman bilindiği üzere bizi tanıyan, kişiliğimizi bilen insanlarla konuşmaksa bir terapi gibi tanımayan insanlarla konuşmak daha rahatlatıcıdır. Aynı ortamı paylaştığımız, bizi görmeyen veya görsede uzağımızda olan insanlarla konuşmak derdimizi sıkıntımızı paylaşmak huzur verir.

Bu konuşma eylemini yazmayla birleştirip sohbet chat sitelerine indirgediğimizde durum biraz daha farklılaşmaktadır. Çünkü hem bizi görmeyen veya uzun yıllardır tanımayan insanların arasındayızdır. Bunun aslında hem avantajı hemde dezavantajı vardır. Kendimizi rahat hissetmek yanında sizi dışlayan görmezden gelenlerde olabilir. Aslında tam burada sohbetde.org ailesi olarak bizler devreye girmekteyiz. Samimi sohbet, aile ortamı, yadırgamayan, yaralarınızı saran dostça sohbetler ile burada olduğumuzu göstermekteyiz.

Sicak sohbet

Bu pandemi döneminde evden çıkamadığımız, enerjimizi atamadıgımız dönemlerde sohbetin en samimi ortamı olarak hizmet veriyoruz. Gülen yüzlü ortamımızda sizler neden olmayasınız ki?

Tabiki oLmaLısınız, Bence geLmeLisiniz. (=


Yazar: BuLuT

Görüntüleme: 2313 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 28 Şubat 2021

11 Yorumlar
BuLuT

Emegine saglik denis bizler kaliteli seviyeli ve en guzel dostlugun sohbetini kurbaktayiz herkesi bekliyoruz


AyLiN

Denisim narçiçeğim emeğine sağlık cıkın cıkın gelin diyoruz:)))


LeOn

Selâm öncelikle Elinize emeğinize sağlık Gerçekten Hem yönetici olarak Hem Sunucu içerisinde olan Güzel insanlar olarak Barındırmaktasiniz Hem seviyeli hem dürüstlük olarak belkide En şahane sunucu olarak sizleri gördüm teprik ederim Tekrardan Teşekkürler emeğinize sağlık oLsun arkadaşlar


LeOn

deniS Teşekkür ederim Efendim :)


Jilet

Sebebiyat cümle içinde açılan parantez gibidir, bir süre sonra cümlenin bittiğini ama parantezin açık kaldığını farkedebilirsiniz. Bazen yeni bir şarkı keşfedersiniz bazen yeni bir insanı. Fakat finalde, aslında kendinizi keşfettiğinizi anlarsınız. Bir süre hayatın olağanlığından kaçmak istiyorsanız bence denemelisiniz.


Detay

Denis broom eline emegine saglik,


Cevap bırakın