Sohbetde.Org

Mobil Sohbet, Yeni Arkadaslar , Eglenceli Oyunlar
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

İstanbul Sohbet Sitesi | Mobil Sohbet, Chat, Sohbet Odaları, Sohbet Sitesi Mobil Sohbet, Chat, Sohbet Odaları, Sohbet Sitesi | İstanbul Sohbet Sitesi


İstanbul Sohbet Sitesi

İstanbul Sohbet Sitesi

İstanbullular İle Sohbet

Her ilden her şehirden insanların sohbetini karşıladığımız gibi ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul ilimizden de gelen arkadaşlarımızı karşılamaktayız.

Her yöremizin ilimizin kendisine has özgü ayrımları bulunmaktadır. Kimi ilimiz şivesi ile, kimi ilimiz yöresel oyunları ile kimi ilimiz ise yapısı ile bir çok taraftan farklılık göstermektedir. Fakat İstanbul hepsinden farklı olarak bir çok kültürü, yöreselliği ve farklılığı bir arada tutan bir şehrimizdir.

Bu sebeple İstanbul dan sohbetimize sitemize katılacak olan kullanıcılar ise, hem asıl yöresini hemde İstanbul daki kültürü harmanlayarak karşımıza çıkacaktır. Bu sebeple her yerden gelen kullanıcılarımız gibi İstanbul ilimizden gelen kullanıcılarımız da bizler için ayrı yer edinmektedir.

İstanbul’un kültürel zenginliği gibi bu şehirden gelecek kullanıcılarımızında sohbet sitemize farklılık ve zenginlik katacağını düşünmekteyiz.

Osmanlının kültüründen, Cumhuriyetin kültüründen hatta selçuklunun kültürünü taşıyan zengin kültürel özellikli ilimizin insanının da sohbetinin ve kültürünün de bizlere zevk vereceğini düşünmekteyiz.

Milyonlarca insanı bir araya toplayan ilimiz ile benzerliğimiz ise, kullanıcılarımızın farklılıklarına rağmen hepsine sohbetimizde chat sitemizde kucak açmamızdır. Aynı İstanbul ilimizde ki bir çok insanın farklılıklarına rağmen şehrin içinde kardeşçe ve huzurlu yaşamaları gibi..

Aynı kalabalıklığı ve huzuru ve kardeş ortamını sizlere sunmak ve yaşatmak isteriz.

Dilerseniz kız kulesinden bakıldığı gibi uzaktan sohbete bakabilir, dilerseniz Fatihin kalabaklığına dalıp sohbeti en içinizde hissedebilir, dilerseniz Bebek`te turladığınız gibi sohbetin içerisinde herkesle sohbet edebilirsiniz. Kısacası İstanbul'umuzun çeşitliliğini sohbet sitemiz içerisinde yaşatabilir ve yabancılık çekmeden sohbetinizi en içtenlikle yapabilirsiniz.

Bir çok İstanbul hanımefendisini ve beyefendisini aramızda görerek mutlu olmak isteriz. Kendi farklılıklarımızı ve birlikteliklerimizi beraber konuşup sohbetin en tatlı yerinde zamanı akışına bırakabiliriz.

İstanbul’a hangi ilden göç ettiyseniz veyahut doğma büyüme İstanbul ilinde yaşadıysanız hiç farketmez, hepinizi de aramızda görmek isteriz.

Çünkü biliyoruz ki ne kadar çok farklılığı bir arada tutabilirsek o kadar kaliteli bir sohbet sitesi oluruz.

Kalitemize kalitenizi de ekleyerek sohbetimizin ve paylaştığımız chat sitesinin önünde hiçbir şeyin duramayacağının farkındayız..

 


Yazar: BuLuT

Görüntüleme: 3068 defa

Cevap bırakın

%d blogcu bunu beğendi: