Sohbetde.Org

Mobil Sohbet, Yeni Arkadaslar , Eglenceli Oyunlar
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

20.12.2020 Günlük Burc Yorumları | Mobil Sohbet, Chat, Sohbet Odaları, Sohbet Sitesi


20.12.2020 Burc Yorumları

koc burcu

Sevgili Koç, güne işinizle ilgili bir telefonla başlayabilirsiniz. Planlarınızın alt üst olduğunu düşünmeniz mümkün fakat unutmayın sizin beklenmedik durumlardaki acil çıkış planlarınız her zaman işe yarar. Hatta bu vesile ile kendinizi gösterebilecek fırsatı yakalayabilirsiniz. Yalnız olan Koç burcu kadınları ve koç burcu erkekleri bugünlerde katılacağınız bir sosyal ortam hayatınızın aşkı ile tanışmanızı sağlayabilir. Sağlığınız için özellikle eklem ağrılarınızı çokta hafife almamalı, bir uzmana danışmalısınız.

boga burcu

Sevgili Boğa, bu aralar yeni kazançlar gündeme gelebilir. Beklenmedik bir şekilde ek iş veya ekstra kazanç sağlayacağınız fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Son dönemlerdeki yaşadığınız maddi sorunların ortadan kalkması için bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Bugün ufak bir kayıp söz konusu olabilir. Bu değerli bir eşyanızı kaybedebilir veya ufak bir ev kazası yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler konusunda karşınızdaki insanın sizin yardımınıza ihtiyacı olabilir. Her şey her zaman dile getirilemeyebilir siz yine de karşınızdakini anlamaya çalışmalısınız.

https://www.finansajans.com/wp-content/uploads/2020/12/kizlerburcu-300x300.jpg

Sevgili İkizler, bugün güne dağılmış bir ruh hali ile başlayabilirsiniz. Kendinizi birilerine anlatmaya çalışmaktan ya da birilerinin sizi anlamaları için beklemekten sıkılmış olabilirsiniz. Kendinizi bu kadar sıkmak yerine değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabullenmeye çalışırsanız hem gününüz hem de ilerisi için yaşamınız daha keyifli geçecektir. İş hayatınızla ilgili birlikte çalıştığınız insanlarla aranızda gerginlik olabilir. Huzurlu bir ortamda çalışmak için sizin de yapıcı olmanızda fayda var. Sağlığınız için yediklerinize dikkat etmeli, ipin ucunu kaçırmamalısınız.

https://www.finansajans.com/wp-content/uploads/2020/12/yengecburcu-1-300x300.jpg

Sevgili Yengeç, bugün iş hayatınızla ilgili önemli gelişmeler olabilir. Bir süredir beklediğiniz haberi alabilir veya yeni bir işte başarılı bir başlangıç yapabilirsiniz. İkili ilişkiler konusunda da yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Birliktelikleri bir süredir sekteye uğrayan Burcu Kadınları ve Yengeç Burcu Erkekleri, partnerleri ile ilgili haberler alabilirler. Aşkta gurur olmaz lafını hatırlatmamız yeterli gelir diye düşünüyoruz

https://www.finansajans.com/wp-content/uploads/2020/12/aslanburcu-1-300x300.jpg

Sevgili Aslan, yaptığınız her işte başarıyı yakalıyorsunuz. Bugün de işinizle alakalı bir karar aşamasına gelebilirsiniz. Mantığınızı kullanarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Maddi konularda nihayet sorunsuz bir döneme giriyorsunuz. İkili ilişkiler konusunda huzur en büyük desteğiniz. Ruhsal olarak doyumunuzu hayatınızın diğer alanlarında da şansa çevirebilirsiniz.

basak burcu

Sevgili Başak, bugün güne oldukça enerjik ve zinde başlayabilirsiniz. Daha sonra hallederim dediğiniz işleri yapmanız için bugün oldukça uygun bir gün. Maddi konularda ki ufak tefek sorunlarınızı çözmek için hamleler yapabilirsiniz. Önceliği harcamalarınızı kısıtlamalara vermelisiniz. Günün ilerleyen saatlerinde aile veya arkadaş çevrenizden duyacağınız bazı sözler canınızı sıkabilir. Unutmayın, bazı şeyleri duymamak en iyisidir.

terazi burcu

Sevgili Terazi, son zamanlarda özel hayatınızla ilgili bir seçim sürecine girmiş olabilirsiniz. Evli veya birlikteliği olan Terazi Burcu Erkekleri ve Terazi Burcu Kadınları için ya emek vererek huzuru yaşamaya çalışacaksınız ya da maalesef bir yol ayrımına gideceksiniz. Cesaretli ve gerçekçi olmanızda fayda var. Karar vermek zor olacaktır fakat sonuç olarak kazançlı olacağınızı söylemek mümkün. Sağlığınız için kötü alışkanlıklarınızdan uzak durmaya çalışmalısınız. Nefes egzersizleri ve ufak çaplı sporlar kendinizi iyi hissettirecektir.

akrep burcu

Sevgili Akrep, son zamanlarda depresif halleriniz canınızı sıkmaya başlamış olabilir. Bir an önce kendinizi toparlamalı, yorgun düşen ruh halinizden sıyrılmalısınız. Mantığınız ile yaşayıp, duygularınızla besleniyorsunuz o yüzden hayatı ertelememelisiniz. İş hayatında konsantrasyonunuzu dizginleyebilirseniz başlarınız kaçınılmaz olacaktır. Sağlığınız için yedikleriniz konusunda biraz dikkat etmelisiniz.

yay burcu

Sevgili Yay, eğer yalnızsanız bugün sizin için havada aşk kokusu var diyebiliriz. Kısıtlamanın olduğu bu Pazar gününde işiniz dolayısı ile girdiğiniz bir ortamda karşı cinsin dikkatini çekebilir ve bu hayatınızda yaşanacak yeni gelişmelerin başlangıcı olabilir. Hayatınızda doğru kararlar verebilecek kadar yaşanmışlıklarınız var. O yüzden karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirebilirsiniz. Finansal konularda kazancınızın takipçisi olmanızda fayda var. Sağlığınız konusunda kötü alışkanlıklarınızdan biraz uzaklaşmalı gün içerisinde nefes egzersizleri yapmalısınız.

oglak burcu

Sevgili Oğlak, bugün sizden yaşça büyük biri tarafından hayatınızı belki de oldukça değiştirecek bir teklif alabilirsiniz. Bu teklifi eğrisi ve doğrusu ile iyice düşünmelisiniz. Bu ciddi bir fırsat olabilir. İkili ilişkiler konusunda maddi sorunlar yüzünden yaşadığınız zor anları karşınızdaki insanında anlayışı ile sorunsuz bir şekilde atlatıyorsunuz. Yalnız olan Oğlak Burcu Kadınları ve Oğlak Burcu erkekleri, sorumluluk almaktan kaçtığınız için yalnız olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Sağlığınız için beslenmenize dikkat etmeli ve hareketlerinizi arttırmalısınız.

kova burcu

Sevgili Kova, bugün güne ruhsal olarak yorgun başlayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanların sizden farklı düşünmesi ufak tefek tartışmaları da beraberinde getirebilir. Sakin ve hoşgörülü davranmalı, özellikle yaşça sizden büyük olan insanları kırmamaya özen göstermelisiniz. Hava değişimleri sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Giydiklerinizin kadar ne yiyip ne içtiğiniz de vücut direnciniz için önemli olacaktır.

balik burcu

Sevgili Balık, bugün sizin için karar günü diyebiliriz. Geleceğinize dair kararlar, iş hayatınızla ilgili kararlar, yatırımlarınızla ilgili kararlar. Kritik bir Pazar gününe başlıyorsunuz sevgili Balık Kadınları ve Balık Erkekleri. Mantığınızla duygularınız arasında bocalamak yerine ikisini de ortak noktada birleştirmeye çalışmalısınız. Ailenize yeni biri katılabilir. Bu yeni biri, yalnız olan balık burçlarının flörtü de olabilir, evli olan veya ailesinde evli biri bulunan balık burçları için bebek haberi de olabilir. Özellikle akşam saatlerinde keyfiniz fazlasıyla yerinde olacak. Yaşadığınız olumsuzlukları düşünerek gününüzü zehretmek yerine anın tadını çıkarın.


Yazar: BuLuT

Görüntüleme: 908 defa

Kategori: Chat Odaları

Yayınlanma Tarihi: 20 Aralık 2020

Cevap bırakın

%d blogcu bunu beğendi: