Sohbetde.Org

Mobil Sohbet, Yeni Arkadaslar , Eglenceli Oyunlar
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

8 Mart Dünya Emekçi KadınLar Günü.. | Mobil Sohbet, Chat, Sohbet Odaları, Sohbet Sitesi


8 Mart Dünya Emekçi KadınLar Günü..

Sohbet ve Kadın

8 Mart..

Merhaba sohbetin içindeki kadınlar..

Öncelikle sohbetde.org` da ve bütün sohbet ve chat sitelerinde bulunan kadınların günü kutlu olsun.. Daha güvenli, daha cesur, daha emin adımlarla yürüyeceğimiz günlere diyerek başlamak isterim. 

Bugünün anlamı bizler için çok büyük umarım tüm insanlık için daha az kayıplar, daha az ayrımcılık göreceğimiz günler olur. 

Sohbet sitemiz olarak her zaman dikkat ettiğimiz ve edeceğimiz olan bir konudur bu.. İnsana kadına saygı. Sohbet ortamı içerisinde mutlaka birbirimize saygı çerçevesi içerisinde kimseye zarar vermeden eğlence ortamı yaratmaktır. Hele ki kadına karşı yapılacak hatalar asla hoşgörü içerisinde karşılanmaz.

Herkesin eğlenebileceği, mutlu olacağı sohbet ortamı yaratmak ve bunu sağlamak en önemlisi. Sohbet kanalımıza gelen kadınların bir obje olarak değil bir varlık ve insan olarak görülmesi en büyük gayemizdir. Hepsinin birer emekçi olduğunu, bir ailesi olduğunu ve bu aile yanında sohbetimiz içerisinde sonsuz katkıları olduğunu asla unutmayız ve unutturmayız.

En öncelikle karşımızda sohbet ettiğimiz kişinin de bir ruhu olduğunu unutmadan konuşabilmek, yazışabilmek önemlidir. Ve bunu sağlayabilmek için de bu düşünce yapısı içerisinde sohbet edebilecek ve bunu gelen herkese aşılamak o yönde yönlendirmek en büyük görevimizdir. 

Bir gün değil her gün kadına saygı diyerek bilinçlendirme sağlamak gerekmektedir.

Tüm emekçi kadınlarımızın günü kutlu olsun..


Yazar: BuLuT

Görüntüleme: 2570 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 07 Mart 2021

12 Yorumlar
ipeK

Ben kadınım, Güçtür,cesarettir diğer adım, Ezip geçmek isterken beni, Düşün, içini bozan hoyratlığı, Benden aldığın bu değil, Bilir misin birlikte yükselmenin kıymetini Sırtımda yükselmek marifet değil.


ipeK

Emeğine yüreğine sağlık Denisim.


Roj

Toplumun beklentilerinin ışığınızı azaltmasına izin vermeyin. Kendinizi sevin, sevgi ve ışığa layık olduğunuzu bilin ve sesinizin önemli olduğunu anlayın! 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun! Emegine saglik denisim...


    DeNiS

    hiçbir zaman ışığımız sönmesin canım.. emeğimize sağlık hep birlikte..


Hazan

Emeğinize sağlık anlamlı ve güzel bi paylaşım..


BuLuT

Denis emeğine yûreğine sağlik 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun


Jilet

Yeri geldi savaş ganimeti görüldü, yeri geldi kadını namusu addeden namussuzların esiri. Kadının türkiye tarihçesi çok büyük acılar barındırır. Şu hakikat bilinmelidir; Kadınlar özgürleşmeden demokratik bir ülke arayışımız sürecektir. Emeğinize sağlık.


    DeNiS

    Karşılıklı Hoşgörü ve Anlayış içinde daha güzel günlere inşallah.. Teşekkürler..


Cevap bırakın